Kahverengi Etek Kombini

0

Kahverengi etek kombini hemen her tarza uygun bir özelliğe sahip olduğundan sıklıkla tercih ediliyor. Kadınlar dolaplarında sık sık eteklere yer vermektedir. Şık giyim parçaları arasında olmasından dolayı günlük hayatta olduğu kadar özel günlerde de etekler kullanılmaktadır. Doğru parçalarla takım yapılan eteklerle şık görünüşe sahip olmak oldukça kolaydır. Özellikle kış mevsiminde ve sonbaharda kullanılan bu etekler birçok parçayla kolayca kombin yapılabilmektedir.

Dolabınızda kahve tonlarında eteğiniz bulunuyorsa size fikir olacak birkaç kombin önerilerine yer verdik. Kahverenginin doğal görüntüsü sayesinde hem doğal hem de şık kombinler oluşturabilirsiniz. Günlük hayatınızda kullanabileceğiniz bu kombinlerle göz alıcı görünme şansı elde edebilirsiniz. Kahve tonlarının zor kombinlenebildiği düşünülse de aslında oldukça kolay kombin yapılabilen renkler arasında yer almaktadır.

Kahverengi Etek Kombini
Kahverengi Etek Kombini

Dolabınızdaki kahve tonlarına sahip eteğinizi değerlendirmek istiyorsanız sizin için bir içerik hazırladık. Kombin fikirlerine göz atarak şık görüntüler elde edebilirsiniz. Kahverengi rengine sahip kıyafetlerin önümüzdeki sezon boyunca trendler arasında olacağı düşünülmektedir. Kahverengi etek kombini rahat bir kullanım özelliğinin yanı sıra konfor konusunda da ideal bir etkiye sahiptir. Ayrıca bu kombin pratik bir şekilde uygulanabilir.

Kahverengi Etekler Nasıl Giyilir?

Kahverengi tonları neredeyse her giyim parçasıyla uyum içinde olan kıyafetler arasında yer almaktadır. Kış soğuklarında, sonbahar günlerinde giymeye oldukça elverişli seçenekler arasındadır. Kahverengi eteğinizle nasıl kombinler yapabileceğinize dair araştırma içindeyseniz içeriğimize göz atmanızı tavsiye ederiz. Kahverengi etek kombini hakkında bir karar verirken aşağıdaki kriterleri dikkate almanızı her zaman öneriyoruz;

 • Yaz sıcaklarında tercih etmek istiyorsanız eteğinizin kumaşının şifon ya da dantel özellikte olmasına dikkat etmelisiniz.
 • Kış soğuklarında ise en doğru seçenekler kadife, süet ya da deri etekledir.
 • Bahar dönemlerinde ise çiçekli, geometrik desenli modelleri değerlendirebilirsiniz.
 • Kıyafet zevkinize göre dilerseniz mini dilerseniz de midi boylara sahip etekleri günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kendinden dokulu kumaşa sahip etekler kullanarak görselliğinizi ilgi çekici hale getirebilirsiniz. Eteğiniz desenliyse, dokuluysa üstüne kullanacağınız tuniğin oldukça sade olmasına özen göstermelisiniz. Bu sayede görüntünüzde eteğiniz star parça olacak, göz yormayacaktır. Kahverengi etek kombini konusunda bir karar vermeden önce mutlaka farklı kombin seçeneklerini de dikkate alıyor olmanız gerekiyor. Burada renk tercihine de dikkat etmek, beraberinde önemli kazanımları getiriyor.

Kahverengi Etekler Nasıl Giyilir?
Kahverengi Etekler Nasıl Giyilir?

Kahverengi Etek Modelleri

 • Önden Yırtmaçlı

Kahve tonlarının genellikle açık renginde kullanılan yırtmaçlı modeller şık tercihlerdendir. Üzerine giyeceğiniz beyaz tişört ya da gömlekle sonbahar veya ilkbaharda abartıdan uzak şıklığa sahip olabilirsiniz.

 • Pileli Deri

Kış soğuklarında şıklığınızdan ödün vermemek adına deri modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle tesettürlü kadınların kullandığı uzun modeller özel günler için seçilen tasarımlardandır.

 • Scuba Kumaşlı

Uzun boylu etekleri tesettürlü hanımlara tercih ettiği gibi uzun etek kullanmak isteyen kadınların da seçtiği modellerdendir. Üzerine salaş kazak kullanarak kışın günlük hayatta kullanılabilmektedir.

 • Düğmeli Mini Etek

Önündeki minik düğmeleri ve dokulu kumaşıyla sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Altına giyilen çizmelerle göz alıcı görünebilirsiniz. Üstünüze beyaz boğazlı kazak, ayakkabı seçiminizi de açık renklerde çizme seçebilirsiniz.

 • Saten Etekler

Kahverenginin göz alıcı göründüğü kumaşlardan bir tanesi de satendir. Genellikle saten eteklerin özel günlerde kullanıldığı düşünülse de sokak modasında kullanılan parçalardandır.

Kahverengi Etekler Hangi Renklerle Kombin Yapılır?
Kahverengi Etekler Hangi Renklerle Kombin Yapılır?

Kahverengi Etekler Hangi Renklerle Kombin Yapılır?

 • Krem

Kahve tonlarının en çok uyum yakaladığı renklerin ilk sırasında Krem rengi yer almaktadır. Kahverenginin sert görünümünü kırmakta krem rengi oldukça başarılıdır. Eteğinizin üzerine seçeceğiniz krem renkli kazakla veya kabanla görünümünüzü tamamlarsınız.

 • Siyah

Kış mevsiminin soğuk günlerinde kahverengili eteğinizi siyah parçalarla kombinleyebilirsiniz. Ofis şıklığında siyah ve kahverengiyi birlikte kullanarak resmi görünüme sahip olabilirsiniz. Eteğinizin altına siyah çorap ya da siyah ayakkabılar giyebilirsiniz. Üzerinize siyah deri ceket almaya karar verebilirsiniz.

 • Bej

Kahverenginin uyum sağladığı başlıca renklerden bir tanesi de bejdir. Her mevsim giymeye elverişli renklerden olduğundan dolayı kadınların beğendiği renkler arasında yer almaktadır. Bej rengindeki üst parçasıyla kahve eteğinizi kolaylıkla kombin yapabilirsiniz.

 • Yeşil

Doğada yeşilin ve kahverenginin beraber var olduğunu düşünürsek kombin yaparken rahatlıkla iki rengin kombinasyonunu kullanabilirsiniz. Yeşil kazak ya da gömlekle eteğinizi uyumlu hale getirebilirsiniz.

Tesettürlüler için Kahverengi Etek Kombinleri
Tesettürlüler için Kahverengi Etek Kombinleri

Tesettürlüler için Kahverengi Etek Kombinleri

Tesettürlü kadınların sıklıkla kullandığı parçalardan bir tanesi de eteklerdir. Kolay kombin edilebilirliği ve vücut hatlarını gizlemesi nedeniyle birçok kadının dolabında yer almaktadır. Tesettürlü kadınlara yönelik kombin fikirlerine yer verdik:

 • Kahve tonlarındaki pileli etek tercih edebilir, üzerine krem tonlarında kazak kullanabilirsiniz.
 • Eteğinizle aynı renklere sahip şal kullanabilirsiniz.
 • Ayakkabılarınızı topuklu botlardan yana tercihte bulunabilirsiniz.
 • Eteğinizi deri kumaştan seçebilir üzerinizde salaş kazak kullanabilirsiniz.
 • Yaz veya ilkbahar sıcaklarında ince nefes alan kumaştan etek seçebilir üzerinizde kot ceket kullanabilirsiniz.
 • Özel günlerinizde pileli etek seçebilir üzerinizde gömlek kullanabilirsiniz.
 • Şık olmanız gereken günlerde saten etek seçebilir altında beyaz babetler kullanabilir, aynı renkte tercih ettiğiniz çantayla kombininizi tamamlayabilirsiniz.

YouTube video

Kahverengi etek kombini hem şık hem de pratik bir kullanım özelliğine sahip tasarımlardan oluştuğu için her zaman popüler bir konumda yer alıyor. Bu aşamada şayet siz de tam olarak size özel bir etek kombini oluşturmayı isterseniz, fotoğraf galerimize göz atabilirsiniz!

Kahverengi Etek Kombininde Farklı Seçenekler

Kahverengi etekler, şıklığı ve sıcaklığı bir araya getiren çok yönlü parçalardır. Klasik bir beyaz gömlek, kahverengi eteğinizle mükemmel bir uyum oluşturur. Bu kombini iş yerinde veya özel davetlerde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Rahat bir görünüm mü istiyorsunuz? Kahverengi eteğinizi bir denim ceketle tamamlayarak cool ve şık bir tarz elde edebilirsiniz.

Çiçek desenli veya benzeri desenlerle süslenmiş bir bluz, kahverengi eteğinizle kombinlediğinizde enerjik ve canlı bir görünüm yaratabilir. Kahverengi ile yeşil tonları bir araya getirmek, doğal ve zengin bir kombinasyon oluşturabilir. Kahverengi eteğinizi, olive yeşili bir üstle tamamlayarak doğal bir uyum yakalayabilirsiniz. Her kombini aksesuarlarla zenginleştirmek mümkündür. Kahverengi eteğinizi renkli bir şal, bel kemeri veya büyük küpelerle tamamlayarak tarzınızı kişiselleştirebilirsiniz.Formun Üstü


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.