Minyon Bayanlar İçin Kombinleri

0

Minyon bayanlar için kombinleri söz konusu olduğu zaman karşımıza geniş bir ürün yelpazesi çıktığında bu tarz kombin tercihlerinde dikkatli olmakta fayda vardır. Minyon görünmek her ne kadar avantajlı gibi görünse de bu tarz bir görünüme sahip olanların mutlaka uygun kıyafetler giymeleri gerekir. Ancak bu sayede genç ve güzel bir görünümün ortaya çıkması mümkün olur. Özellikle minyon kadımlar için kombin seçenekleri söz konusu olduğu zaman pek çok farklı seçenekten rahatlıkla söz edebiliriz.

Minyon bayanlar için kombinleri gündeme geldiği zaman dikkat edilmesi gereken pek çok farklı kriter karşımıza çıkar. Minyon bir kadın için kıyafet seçerken unutulmaması gereken en önemli şey, onun üzerine tam oturduğundan emin olmaktır. Burada uyum, boyuttan daha önemlidir. Bu, çok küçük giysiler giymeniz gerektiği anlamına gelmez. Bunun yerine çok büyük giysiler giymekten kaçınmanız gerektiği anlamına gelir. Çok büyük olan giysiler bir kadını olduğundan daha küçük gösterir ki bu da kimseye yakışmaz!

Minyon Bayanlar İçin Kombinler
Minyon Bayanlar İçin Kombinler

Minyon Bayanlar İçin Kombinleri Nelerdir?

Özellikle minyon görünümlü kadınlar için çok sayıda farklı kombin seçeneğinden söz edebiliriz. Bugün moda ile ilgili en iyi şey, tüm şekil ve boyutlardaki kadınlar için pek çok seçeneğin mevcut olmasıdır. Bununla birlikte, minyon bir kadınsanız, vücudunuza tam oturan ve vücudunuzu güzelleştiren kıyafetler bulmak zor olabilir. Bu imkansız olduğu anlamına gelmez. Bu sadece gardırobunuz için alışveriş yaparken biraz daha fazla çaba göstermeniz gerektiği anlamına gelir. Aşağıda sıraladığımız iki farklı kombin çok işinize yarayabilir;

  • Mini etek + topuklu ayakkabı + gömlek
  • Uzun kumaş pantolon + topuklu ayakkabı + bluz

Ufak tefek bir kadın için kıyafet alırken en önemli şeylerden biri, üstten alta ve yan yana doğru şekilde oturduğundan emin olmaktır. Bir kıyafet tam olarak uymuyorsa, ne kadar uzun veya kısa olursa olsun kimseye yakışmaz! Ayrıca, daha az parçaya ihtiyaç duyacağınız için parçaları diğer kadınların birleştireceğinden farklı bir şekilde bir araya getirmeyi de düşünebilirsiniz. Burada bir karar verirken; renk uyumuna dikkat ediyor olmanız hemen her zaman önerilmektedir. Minyon kadınlar için özellikle mini etek modelleri hemen her zaman tercih edilmelidir.

Minyon Bayanlar İçin Kombinler Nelerdir?
Minyon Bayanlar İçin Kombinler Nelerdir?

Minyon Kadınlar İçin Popüler Kombinler

Minyon kadınlar için kombinler hemen her zaman popülerdir. Burada farklı kriterleri dikkate almanız tam da aradığınız şıklığa sahip olmanız demektir. Burada yapmanız gereken ilk şey vücut şeklinizi öğrenmektir. Bu, vücut tipinize uygun kıyafetleri seçmenize yardımcı olacaktır. Ufak tefek ve büyük bir göğse sahipseniz V yakalı ve geniş omuz askılı üstleri tercih etmelisiniz. Aynı şey, bel bölgesi ve uyluklarda da daha geniş olması gereken pantolonlar için de geçerlidir.

Minyon bir görünüme sahipseniz; bacaklarınızı uzatmak için daha uzun bir üst ve daha kısa bir alt giymeyi denemelisiniz;

Örneğin, uzun maksi etek veya yüksek belli kot pantolonla tunik harika duracaktır.

Geniş omuzları ve kalçaları dengelemek için, bol altlı bedene oturan bir üst giymek de önerilmektedir;

Örneğin, yüksek belli şortlar veya bol pantolonlar

Ayrıca hem üstlerin hem de altların tek renk ailesinde (tamamen siyah veya tamamen beyaz) olduğundan emin olmanız gerekir. Zıt renkleri bir arada giymekten kaçının çünkü bu sizi olduğunuzdan daha küçük gösterecektir! Bir yükseklik yanılsaması yaratmak için farklı uzunluklardaki iki üst parçayı da giyebilirsiniz.

Minyon Kadınlar İçin Popüler Kombinler
Minyon Kadınlar İçin Popüler Kombinler

Minyon Kadınlar İçin En Rahat Kombinler

Minyon kadınlar için iyi giyinmenin anahtarı, giydiğiniz şeyin içinde rahat olmaktır. Minyon kadınlar söz konusu olduğunda, mükemmel bedeninizi bulmanıza yardımcı olacak birkaç ipucumuz var. Minyon bayanlar için kombin önerileri hakkında karar verirken mutlaka ilk önce kendi beden yapınızı dikkate almanız gerekir. Böylece kendi beden yapınıza uygun bir şekilde kıyafet tercih ederek, konforlu bir kıyafet fırsatını da elde edersiniz.

Vücudunuzdaki her şeye her zaman rahat bir şekilde kolayca ulaşabilmelisiniz. Herhangi bir şey sıkı veya kısıtlayıcı geliyorsa, o zaman sizin için doğru boyut veya şekil değildir. Ayrıca çok uzun veya çok geniş bir şey giymekten de kaçınmalısınız çünkü bu stiller sizi olduğunuzdan daha da küçük gösterir! Minyon kadınlar, özellikle 1.70 cm boyundan kısalarsa, her zaman pantolon veya etekle topuklu ayakkabılar giymelidir. Topuklu ayakkabılar bacaklarınızı uzatır ve gerçekte olduğundan daha uzun görünmelerine yardımcı olur.

Daha uzun ve daha zayıf görünmek için üstte daha koyu renkler ve altta daha açık renkler giymeyi denemelisiniz. Örneğin, siyah üst üzerine lacivert blazer harika bir seçenek olacaktır. Bu, bir yükseklik yanılsaması yaratır ve bacaklarınız sonsuza kadar gidiyormuş gibi görünmesini sağlar! Minyon bayanlar için kombin önerileri söz konusu olduğu zaman rahatlık kadar şıklığa da dikkat ediyor olmanız hemen her zaman tavsiye edilmektedir.

Minyon Kadınlar İçin En İyi Kıyafet Renkleri
Minyon Kadınlar İçin En İyi Kıyafet Renkleri

Minyon Kadınlar İçin En İyi Kıyafet Renkleri

Minyon bir kadın için en iyi kombin siyah ve beyazı kombin etmektir. Siyahın hayranı değilseniz, gri ile beyazı birleştirmeyi de deneyebilirsiniz. Hatta çok renkli elbise kombinleri de tercih edebilirsiniz. Ama palyaço gibi görünmemeye dikkat et. Kıyafetlerinizi mükemmel şekilde tamamlayan küpe, ayakkabı gibi aksesuarlar kullanarak kombinlerinizi her zaman dengede tutmalısınız.

YouTube video

Size ve duruma uygun olduğu sürece her rengi giyebilirsiniz. Koyu renk saçlarınız varsa, açık renkler giymeyi deneyin çünkü bunlar yüzünüzü parlatır, koyu renkler ise yüzünüzü solgun gösterebilir. Sarı saçlara sahipseniz, koyu renkler yüzünüze açık renklerden daha çok yakışacaktır. Minyon bayanlar için kombinler konusunda fotoğraf galerimizden de yararlanabilirsiniz.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.