Parmak Arası Dövme Modelleri

0

Parmak arası dövme modelleri gündeme geldiği zaman karşımıza birbirinden farklı seçenekler çıksa da burada kendinize yakın bir tarzı benimsemeye dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle basit dövme modelleri konusunda bir karar verirken dövmenin renklerine ve size uygun olup olmasına dikkat etmeniz gerekir. Parmak dövmeleri kadınlar ve erkekler arasında en popüler olanıdır.

Parmak dövme modelleri çok çeşitli olabilir. Mesela küçük dövmelerden büyük dövmelere, basit çizgilerden karmaşık kompozisyonlara kadar farklı seçenekler karşımıza çıkar. Zevkinize ve bu dövmeye ne kadar harcamak istediğinize bağlı. Böyle bir dövmenin fiyatı, tam vücut dövmesinin maliyetiyle karşılaştırılabilir.

Parmak Arası Dövme Modelleri
Parmak Arası Dövme Modelleri

Yeni Trend Parmak Arası Dövme Modelleri

Parmak dövmeleri küçük, basit ve zariftir. Kızlar için çok iyi bir seçimdir. Çünkü o sadece güzel değil, aynı zamanda aşkın ve hayatın da simgesidir. Parmak dövmeleri genellikle çizgilerden veya yıldızlardan yapılır. Ancak parmaklarınıza çiçekler, kuşlar ve diğer hayvanları da çizebilirsiniz.

En yaygın parmak dövme modeli, kişinin hayatta kendi hayalinin peşinden gitme azmini simgeleyen bir yıldızdır. Bir başka popüler dövme, iki insan arasındaki sonsuz aşkı temsil eden bir sonsuzluk işaretidir. Ayrıca kalpler, güller ve benzeri birçok küçük tasarım vardır. Parmak arası dövme modelleri söz konusu olduğu zaman karşımıza göz alıcı tasarımlar da çıkar.

Yeni Trend Parmak Arası Dövme Modelleri
Yeni Trend Parmak Arası Dövme Modelleri

Parmak Arası Dövme Modellerinin Özellikleri

Parmak dövmeleri her zaman siyah mürekkeple yapılır. Çünkü uzun süre güneş ışığına maruz kaldıklarında kolayca solabilirler. Parmak dövmeleri için en yaygın yer, gerektiğinde kolayca saklayabilmeniz için elinizin arkası veya avucunuzun içidir. Bununla birlikte, bazı insanlar benzersiz tarzlarını istedikleri zaman başkalarına gösterebilmek için dövmelerini parmaklarına yerleştirmeyi severler!

Parmak dövmeleri, kadınların mürekkeplenmesi için en popüler yerlerden biridir. Küçük, sağduyulu ve herhangi bir parmağa yerleştirilebilirler. Parmak dövmeleri, kendinizi ifade etmenin ve vücudunuzu süslemenin harika bir yoludur. Sadece küçük ve sağduyulu değil, aynı zamanda benzersizdirler. Parmak dövmeleri son yıllarda popüler hale geldi ve vücut sanatınızı ifade etmek istediğiniz de mantıklı seçenek olarak karşımıza çıkar.

Parmak Arası Dövme Modellerinin Özellikleri
Parmak Arası Dövme Modellerinin Özellikleri

Parmak Arası Dövme Modellerinin Etkisi Nasıldır?

Günümüzde aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi farklı parmak dövme tasarımı vardır. Mesela; sonsuzluk sembolü en popüler parmak dövme modellerinden biridir. Sonsuz aşkı, sonsuz olasılıkları ve yaşam döngüsünü sembolize eder. Sonsuzluk dövmesi, birbirini işaret eden iki okla bir çapa veya kalp şeklinde veya kendi kuyruğunu ısıran bir yılan olarak çizilebilir.

Bu, son yıllarda popülerlik kazanan başka bir popüler tasarımdır. Bu tasarım doğayı ve onun tüm güzelliğini temsil ediyor. Geyik veya kurt gibi bir hayvan olarak çizilebilir veya çiçekler, yıldızlar veya aylar ve güneşler gibi ay ışığı sembolleri ile soyut olarak yapılabilir.

Parmak Arası Dövme Modellerinde Yeni Fikirler
Parmak Arası Dövme Modellerinde Yeni Fikirler

Parmak Arası Dövme Modellerinde Yeni Fikirler

Parmak arası dövme modelleri söz konusu olduğu zaman çiçek dövmesi karşımıza çıkar. Bir çiçek dövmesi, parmak dövmeleriniz için başka bir iyi tasarımdır, çünkü ellerinize renk katarken aynı zamanda sağduyulu kalacak kadar küçüktür. Tasarımınız için herhangi bir çiçek türünü seçebilirsiniz. Burada güller, zambaklar, papatyalar, laleler gibi pek çok farklı seçenekten rahatlıkla söz edebiliriz.

YouTube video

Son zamanlarda en popüler parmak dövme modellerinden birisi olarak karşımıza kına dövmeleri çıkar. Bu dövmeler; fazla yer kaplamayan basit bir tasarım arayan herkes için mükemmeldir. Tamamlanması sadece birkaç saat sürer ve cildinizde iki haftaya kadar sürebilir. Bu kına tasarımları genellikle girdaplar ve çiçek desenleri veya kabile tasarımları içerir. Bu da onları ilginç ama çok karmaşık olmayan bir şey isteyen kadınlar için harika kılar.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.