Pileli Etek Kombinleri

0

Pileli etek kombinleri harika bir görselliğin yanı sıra konforlu bir kullanım özelliği konusunda da ideal yapıya sahip olan bir kombin seçeneği olarak karşımıza çıkmaktadır. Her zaman mükemmel bir şıklık konusunda başarılı olan bu tarz kombinler aynı zamanda konforlu bir kullanım özelliğine sahiptir. Hemen her mevsim kullanılabilen parçalardan oluşan etek kombi seçenekleri; kendi tarzınızı oluşturmanız konusunda da iddialı bir konumda yer alır.

Moda dünyası açısından pileli etek kombinleri her zaman talep gören tasarımlar olarak dikkat çekici bir etkiye sahiptirler. Bu aşamada pileli etek tercih ederken; detaylı bir araştırma yapmanız her zaman önerilmektedir. Özellikle moda dünyası açısından favori bir kombin olan pileli etek kombinleri geçmişten günümüze kadar uzanan süreç içerisinde her zaman favori bir konumda yer almayı başarıyor. Bu durumdan kaynaklı olarak karşımıza farklı kombin seçenekleri de çıkmaktadır. Aşağıda sıraladığımız 3 farklı kombin pileli etekler açısından her zaman ilgi gören seçenekler arasında yer almaktadır;

  • pileli etek ceket kombinleri
  • pileli etek ayakkabı kombinleri
  • pileli etek kombinleri tesettür

    Pileli Etek Kombinleri
    Pileli Etek Kombinleri

Görüldüğü üzere pilelik etek kombinleri söz konusu olduğu zaman karşımıza birbirinden farklı seçenekler çıkıyor. Bu durumun doğal sonucu olarak şayet kendinize uygun bir kombin seçeneği arıyorsanız, tam da size uyan bir tanesini bulabilirsiniz. Şimdi sizin için özel olarak oluşturduğumuz özel kombin seçeneklerini birer birer inceleyelim;

Pileli Etek Ceket Kombinleri

Pileli etek, içinde sıra sıra kıvrımlar veya kırışıklıklar bulunan bir etek türüdür. Pileler kumaştan yapılmıştır ve yerine dikilmemiştir. Bu nedenle kolayca ayarlanabilirler. En yaygın plise, tabanda birbirine bağlı iki üçgen gibi görünen özel bir görüntüdür. Pileli etek ceket kombinleri arasından bir tercihte bulunacağınız zaman karşınıza birden fazla seçeneğin çıkıyor olması gayet olağandır. Burada kırmızı ve siyah gibi ya da yeşil ve beyaz gibi çift renklerden söz edebiliriz.

Pileli bir etek giymenin en popüler yolu ceket veya blazer cekettir. Ceket, eteğinizin uzunluğundan daha uzun olmalı, böylece üst yarınız açıkta kalırken alt yarınızı kapatmalıdır. Ne kadar kapsama istediğinize bağlı olarak ceketi açık veya kapalı olarak giyebilirsiniz. Bu aşamada ceket modeliyle tam uyumlu olan bir eteği tercih etmeniz, mükemmel bir görselliğe ev sahipliği yapmanızı sağlayacaktır. Burada mutlaka renk uyumunu es geçmemeniz gerekiyor. Bir de renk uyumu haricinde kendi beden yapınıza uygun kıyafetleri seçiyor olmaya da dikkat etmeniz gerekmektedir.

Son yıllarda pileli eteklerin gençler arasında çok popüler olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu tür eteğin iyi yanı, pek çok farklı türde üst ile giyilebilmesidir. Bu nedenle çok rahat ve pratiktir. Pileli bir etek almak istiyorsanız yüksek belli veya düşük belli bir etek seçebilirsiniz. Burada kıyafet tercihinde bulunurken kendi beden yapınızı dikkate alıyor olmanız gerekir. Ancak bu sayede beklentinizi karşılayabilecek bir tasarıma imza atarak harika bir şıklığa kavuşabilirsiniz.

Pileli Etek Ceket Kombinleri
Pileli Etek Ceket Kombinleri

Vücudunuzun üst kısmındaki pileleri seviyorsanız, yüksek belli bir model seçmelisiniz. Ama kalçalarınızdan hoşlanıyorsanız, düşük belli olanı tercih etmenizi öneriyoruz. Bununla birlikte, ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre giymenin birçok yolu vardır. Bu aşamada mutlaka katılacağınız davete özel giyinmeye dikkat etmeniz gerekir. Bu kombini şayet günlük hayatta kullanacaksanız; kullanım rahatlığına da dikkat ediyor olmanız gerekiyor. Böylece tam da istediğiniz bir etkiyi ortaya koymanız mümkün hale gelir.

Pileli etekler genellikle pamuklu veya polyester kumaştan yapılır. Çünkü bu malzemeler ıslak veya kuruyken bile kolayca esnemez. Bakımları da kolaydır! Bu tarz kıyafetleri düzenli olarak soğuk suyla yıkayın ve tekrar giymeden önce bir saat boyunca güneşte asın. Böylece tam anlamıyla harika bir görselliğe imza atabilirsiniz. Burada bir karar verirken hem beden yapınıza hem de genel tasarım özelliklerine dikkat ediyor olmanız gerekecektir. Ancak bu sayede harika bir etkiye sahip olabilirsiniz.

Pileli Etek Ayakkabı Kombinleri

Piliseli etek ve ayakkabı kombini genç kızlar için oldukça popüler bir modeldir. Eteğinizdeki ve ayakkabınızdaki pileler mükemmel bir uyum yakalayacaktır. Bu, gerçekte olduğunuzdan daha uzun görünmenizi sağlayan zarif bir görünüm yaratacaktır. Pileli bir etek ayrıca bacaklarınızı olduğundan daha uzun gösterebilir ve bacaklarınızdaki kusurları gizleyebilir. Bununla birlikte tam olarak size özel bir tasarım oluşturmayı isterseniz mutlaka ayakkabı tercihlerine dikkat ediyor olmanız gerekir.

Pileli etekler, onlarca yıldır var olan klasik bir tarzdır. Bu tarz kıyafetler; işe veya okula ya da şehirde arkadaşlarla gezerken giyilebilirler. Pileli eteğin birçok varyasyonu vardır! Ancak hepsi dolgunlukları ve çoklu pileleri ile karakterize edilir. Seçtiğiniz uzunluğa bağlı olarak, farklı ayakkabı stilleri ile pilili bir etek giyebilirsiniz. Burada bir karar verirken topuklu ayakkabı modellerini değerlendirmek mantıklı seçenekleri beraberinde getirecektir.

Pileli Etek Ayakkabı Kombinleri
Pileli Etek Ayakkabı Kombinleri

Pileli etek ayakkabı kombinleri oluştururken; kıyafetinize en çok hangi tür ayakkabıların uyacağını düşünmelisiniz. Mesela kıyafetinizle topuklu ayakkabı giymek istiyorsanız bu özellikle önemlidir. Ayakkabılarınızın rengi ile eteğinizin renginin birbiriyle çakışmaması için uyumlu olduğundan emin olmanız gerekir. Burada yüksek topuklu ayakkabı giymek istemiyorsanız, rahatlık için düz ayakkabılara yönelebilirsiniz. Unutmayın bu türden tasarımlarda şıklığın yanı sıra konforlu bir kullanım özelliği de kritik bir etkiye sahiptir.

Ayakkabılar, zemin yüzeyinde iyi bir tutuş sağlayan deriden yapılmış olan özel tasarım ürünlerdir. Pileli etek kombinleri açısından ayakkabı tercihi her zaman dikkat edilmesi şart olan bir kriter olarak karşımıza çıkmaktadır. Pileli etek, resmi durumlar için mükemmel bir aksesuardır. Çünkü Bu tarz ünler, göz alıcı görselliğin yanı sıra kendine has bir görselliğe de ev sahipliği yaparlar. Günlük kullanıma da uygun olan pileli etekle ayakkabı kombinleri günümüz itibariyle harika bir şıklığın da adresi konumda yer alırlar.

Pileli Etek kombinleri Tesettür

Pileli etekler, kıyafetinizi süslemek için harika bir yoldur. Farklı gömlek, pantolon ve ceket çeşitleri ile giyilebilirler. Pileli etekler tarzınızı göstermenin harika bir yoludur! Ancak onlara uygun üst kısmı bulmak zor olabilir. Pileli eteklerin ceketler ve üstler ile nasıl giyileceğine dair bazı fikirlere sahip olmak için mutlaka detaylı bir araştırma yapıyor olmanız gerekir. Bu aşamada pileli etek kombinleri tesettür modelleri için;

  • Ceket
  • Hırka
  • Düğmeli gömlek
Pileli Etek kombinleri Tesettür
Pileli Etek kombinleri Tesettür

Gibi farklı seçeneklerden söz edebiliriz. Burada karar verirken kendi tarzınızı da göz önünde bulundurmanızı her zaman öneriyoruz. Pileli bir etek giymenin en iyi yolu, bele ve kalçaya oturan güzel bir üst giymektir. Bu vücudunuzun şeklini dengelemeye yardımcı olacaktır. Böylece çok köşeli veya tek düze görünmezsiniz. Pileli etek kombinleri oluştururken farklı modelleri inceliyor olmak her zaman önemli kazanımları beraberinde getirmektedir.

İlginizi Çekebilir; Pileli Etek Ayakkabı Kombinleri

Düğmeli bir gömlek çoğu pileli etekle iyi gitmektedir. Çünkü etekler çok bol veya gösterişsiz görünmeden kalçanızın üzerinden akabilecek kadar boldur. Dışarısı soğuduğunda omuzlarınızın üzerinde bir şey istiyorsanız, ekstra koruma da sağlarlar! Daha sihirli bir görünüm istiyorsanız; sadece düz eski bir tişört yerine ceketinizin veya blazerinizin altına bandeau bir üst giymeyi deneyebilirsiniz. Bu tür üstler her türlü stil ve renkte tasarlandıklarından tam da size uygun olanın bulabilirsiniz!

Pileli Etek Kombinlerinde Popüler Kıyafetler

İş görüşmelerinde şık ve profesyonel bir imaj sergilemek istiyorsanız, pileli etekleri ceketlerle bir araya getirebilirsiniz. Klasik bir siyah pileli eteği, beyaz bir gömlek ve siyah bir ceketle tamamlayarak iş ortamına uygun bir görünüm oluşturabilirsiniz. Topuklu ayakkabılar ve zarif bir çanta ile kombininizi tamamlayarak güçlü bir izlenim bırakabilirsiniz.

Sıcak havalarda ferah ve şık bir tarz yakalamak için pileli etekleri ince ve hafif bluzlarla birleştirebilirsiniz. Renkli pileli eteklerle beyaz veya pastel tonlarda bluzlar harika bir uyum sağlar. Aksesuar olarak büyük ve renkli küpeler tercih ederek kombininizi canlandırabilirsiniz.

Özel davetler veya özel günler için sofistike bir tarz yakalamak istiyorsanız, pileli etekleri şifon ceketlerle kombinlemeyi düşünebilirsiniz. Parlak renkli bir pileli eteği, ince ve şık bir şifon ceketle tamamlayarak göz alıcı bir görünüm elde edebilirsiniz. Kombininizi zarif topuklu ayakkabılar ve uyumlu aksesuarlarla tamamlayarak gecenin yıldızı olabilirsiniz.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.