Puantiye Kombinleri

0

Puantiye kombinleri parti, balo veya düğün günü gibi her durum için uygun tasarımlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Yine puantiyeli kombinin en iyi yanı, o kadar çok farklı stil ve desene sahip olmalarıdır ki, kendinize uyan bir tane bulmanız daha kolay olabilsin! Burada puantiyeli elbise giyerken aksesuarları azaltmanızı öneriyoruz. Özellikle bu aşamada kıyafet tercihinizi isabetli bir şekilde yapıyor olmanız tam olarak istediğiniz etkiyi ortaya koyan tasarımları hayata geçirmenizi mümkün kılar!

Bu tarz kıyafetinize çok fazla şey eklemek istemezsiniz. Çünkü bu, kıyafetinizi dağınık gösterecektir. Bunun yerine, birbiriyle rekabet edebilecek ve kıyafetinizin sadeliğinden uzaklaşabilecek birden fazla takı veya aksesuar yerine, kıyafetinizle büyük bir kolye veya küpe gibi tek bir gösterişli parça takmayı denemenizde fayda vardır. Böylece puantiye kombinleri konusunda tam da istediğiniz etkiye sahip bir tasarımı ortaya koyabilirsiniz.

Puantiyeli kombinleri söz konusu olduğu zaman gömlekler akla ilk gelen seçeneklerden birisidir. Puantiyeli gömleklerin kısa kolludan uzun kolluya, düğmeli yakadan bisiklet yakaya ve hatta bazı modellerde v yakaya kadar birçok farklı çeşidi mevcuttur. Bu gömlekler de her türlü renkte karşımıza çıkar. Böylece en sevdiğiniz ayakkabı çiftine mükemmel şekilde uyan birini bulabileceksiniz! Puantiye kombinleri farklı tasarımlarıyla dikkat çekici bir etkiye sahiptir.

Puantiye Kombinleri
Puantiye Kombinleri

Puantiyeli Tesettür Kombinler

Özellikle puantiyeli tesettür kombinler çok popüler bir desendir. Bu tarz elbiseler; mevcut en çok yönlü kumaşlardan biridir. Puantiyeli kombinler moda, ev dekorasyonu ve hatta el işleri için mükemmel bir seçimdir. Bu tarz kıyafetler, simetrik bir desende düzenlenmiş iki veya daha fazla renkten oluşur. Desen düzenli veya düzensiz olabilir. Noktalar dairesel veya oval şekilli olabilir.

Puantiye kombinler düz, çizgili veya başka bir desenle benekli bir arka plan üzerine de yerleştirilebilirler. Bu kumaş türü için geniş bir renk yelpazesi bulmak mümkündür. Puantiyeli kıyafet kombinleri halk arasında oldukça popülerdir. Puantiyeli kıyafetlerin sade kıyafetlerle kombini, çoğumuzun bu tarz kıyafetleri tutmasına neden oldu. Burada renk ve tasarımın cesurluğu bu tarz kıyafetleri diğer kıyafetlerden ayırıyor.

Puantiyeler eğlenceli ve sevimlidir! Ancak aynı zamanda sofistike ve zarif olabilirler. Herhangi bir fırsat için puantiyeli giymenin pek çok farklı yolu vardır. İster elbise ister kot pantolon olsun, her türlü kıyafetle giyebilirsiniz. Puantiyeli tesettür kombinler kendine özgü tasarım özellikleriyle dikkatleri üzerine fazlasıyla çekiyorlar. Burada kıyafet tercihleri sırasında dikkatli hareket etmek de gerekiyor.

Puantiye kombinler konusunda kıyafet seçerken en çok dikkat edilmesi gereken renklerin uyumlu bir şekilde bir araya gelmesidir. Bu, kıyafetinizin daha çekici ve güzel görünmesini sağlayacaktır. Puantiyeli kombinler genç kızlar arasında oldukça popülerdir. Bunun nedeni, her durumda giyilebilecek şık ve zarif bir kıyafet olmasıdır. Puantiyeli giysiler farklı renk ve boyutlarda mevcuttur. Bunları birçok çevrimiçi mağazada ve evinizin yakınındaki yerel mağazada bulabilirsiniz.

Puantiyeli Tesettür Kombinler
Puantiyeli Tesettür Kombinler

Puantiye Nasıl Kombinlenir

Puantiye kombinler söz konusu olduğu zaman lekeli noktalar temelde beyaz bir arka plan üzerinde küçük dairesel noktalar karşımıza çıkar. Çoğunlukla elbiseler, etekler ve diğer giyim eşyalarında kullanılırlar. Bugünlerde çiçeklerden, kalplerden, karelerden oluşanları içeren puantiyeli tasarımda birçok varyasyon vardır. Bu tasarımlar, zevklerinize ve stil tercihlerinize uygun bir kıyafet seçmenizi kolaylaştırır.

Puantiye kıyafetleri ayakkabı, çanta ve hatta küpe veya kolye gibi takılar gibi diğer aksesuarlarla da giyebilirsiniz, böylece onları tek bir kıyafet kombini olarak giydiğinizde birbirlerini iyi tamamlarlar. Puantiyeli kıyafetler, partiler veya etkinlikler gibi güzel giyinmeniz gereken ancak bu türler için uygun olmayacağı için çok süslü olmayan farklı durumlar için nasıl kullanmak istediğinize bağlı olarak gündelik, resmi ve yarı resmi gibi farklı tarzlarda karşımıza çıkar.

Puantiye kıyafetleri her zaman iyi bir fikirdir! Bu sonbahar trendi o kadar çok yönlü ki, onu her şeyle giyebilirsin. En sevdiğiniz kot pantolondan eteğe, üst veya elbiseye kadar, bu desen sizi kesinlikle kalabalığın arasından sıyıracak. Lekelileri diğer giysilerle nasıl karıştırıp eşleştireceğinizden emin değilseniz farklı tasarımları göz önünde bulundurmalısınız. Bu aşamada size önerebileceğimiz tasarım seçenekleri aşağıdaki gibidir;

  • Zahmetsiz bir yaz görünümü için kot şortu beyaz üst ve sandaletlerle deneyin
  • Siyah pantolon üzerine düz beyaz bir gömlek giyin ve görünümü altın takılarla tamamlayın
  • Daha resmi bir şey istiyorsanız, siyah kalem eteği beyaz düğmeli bir gömlek ve iş ayakkabılarıyla eşleştirmeyi deneyin
Puantiye Kombinlerin Özellikleri
Puantiye Kombinlerin Özellikleri

Puantiye Kombinlerin Özellikleri

Puantiyeli kombinleri her zaman bir kıyafete stil ve kişilik katmanın harika bir yoludur. Farklı boyut ve renklerde karşımıza çıkan bu kombinler; gardırobunuzdaki diğer öğelerle karıştırabilir ve eşleştirebileceğiniz kıyafetlerden oluşurlar. Bu kıyafet eşleştirmeleri sadece yaz için değildir! Aslında, bu baskının modasının asla geçmediğini ve hangi mevsim olursa olsun her zaman taze görüneceğini düşünüyoruz. Mesela sonbaharda puantiye kombinleri yapacaksanız aşağıdaki önerilerimizi dikkate alabilirsiniz;

  • Kıyafetiniz için renk uyumuna dikkat edin
  • Kıyafetinizin renk uyumuna aşırı yüklemeden tamamlayan basit aksesuarlar seçin

Kıyafetiniz için renk uyumuna dikkat edin

Örneğin puantiyeli siyah bir elbiseniz varsa aynı renkteki siyah bir hırka veya ceket ile kombin yapabilirsiniz. Bu şekilde, tüm renkler sorunsuz bir şekilde bir araya gelerek genel olarak şık bir görünüm oluşturur. Kıyafetinizle daha cesur olmak istiyorsanız, aralarında kontrast oluşturmak için iki farklı lekeli tonunu karıştırmayı denemelisiniz.

Kıyafetinizin renk uyumuna aşırı yüklemeden tamamlayan basit aksesuarlar seçin

Kıyafetinizin renk şemasını aşırı yüklemeden tamamlayan basit aksesuarlar seçmeniz gerekir. Mesela düz kahverengi bir kemer veya altın bir bileklik, kıyafetinizin renk veya desenlerinden herhangi biriyle çatışmadığı sürece burada çok iyi durur! Kahverengi ya da siyah ayakkabılar gibi daha nötr bir ayakkabı yerine kıyafetlerinizin rengiyle uyumlu ayakkabılar giymeyi de düşünebilirsiniz.

Puantiye Kombinleri Neden Tercih Ediliyor?
Puantiye Kombinleri Neden Tercih Ediliyor?

Puantiye Kombinleri Neden Tercih Ediliyor?

Özellikle özgün ve şık görünmek istiyorsanız puantiyeli kıyafet kombinasyonu harika bir fikir. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından giyilebilir ve hemen hemen her fırsatta kullanılabilir. Puantiyeli kıyafetlerin en iyi yanı, gardırobunuzdaki diğer parçalarla kolayca uyum sağlayabilmeleridir. Puantiyeli gömlekler, pantolonlar, etekler ve elbiseler farklı renk ve tarzlarda yaygın olarak bulunur. Bunları çevrimiçi olarak satın almak istiyorsanız, çeşitli web sitelerinde birçok seçenek bulacaksınız.

Puantiyeli ayakkabılar, çantalar ve küpe, bileklik gibi diğer aksesuarları da bu kombinlerle kombinleyerek daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Puantiyeli giymeyi seviyorsanız, mutlaka farklı renkleri dikkate almanızı öneriyoruz. Burada bir karar verirken tüm aksesuar tercihlerini de dikkate almanız gerektiğini rahatlıkla ifade edebiliriz. Puantiye kombinleri tam da bu kapsamda her zaman tercih edilen mükemmel tasarım özellikleriyle adından sıklıkla söz ettirmeyi başarmaktadır.

YouTube video

Puantiyeli kıyafet kombinleri uzun süredir popüler ve nedenini görmek kolay. Bu model yüzyıllardır var ve popülaritesi o zamandan beri azalmadı. Desen birçok farklı renkle iyi çalışır. Bu nedenle her mevsim kıyafet oluşturmak için kullanılabilir. Polka noktaları aynı zamanda erkekler, kadınlar ve çocuklar tarafından giyilebilecek kadar çok yönlüdür. Bu nedenle gardırobunu bir araya getirirken ilginç şeyler yapmanın kolay bir yolunu arayan herkes için mükemmeldir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.