Yırtık Kot Kombinleri Erkek Moda Trendleri

0

Yırtık kot kombinleri erkek moda trendi açısından sıra dışı bir koleksiyonunun önemli parçasıdır. Geçmişten günümüze kadar uzana süreç içerisinde yırtık kotlar hep popülerliğini korumaya devam ediyor. Böylece 2023 erkek kıyafet koleksiyonlarının içinde de bu tarz kombinlere rastlıyoruz. Bu yazımızda yırtık kot kombinleri erkek trendinde yer vererek; farklı kombin önerilerimizi sizlerle paylaştık.

Erkek yırtık kot kombinleri, birkaç yıldır büyüyen bir trend haline geldi. Erkek moda dünyasının en popüler iki trendinin birleşimi olarak karşımıza yırtık kot pantolon ve kot ceketler çıkmaktadır. Yırtık kot pantolonlar çoğunlukla günlük, açık renkli bir tişört ve spor ayakkabı ya da botlarla giyilmektedir. Burada bir tercihte bulunacak olursanız mutlaka birbiriyle uyumlu renkleri ve tasarımları kullanmaya dikkat etmeniz gerekiyor.

Yırtık kot kombinleri erkek
Yırtık kot kombinleri erkek

Erkek Yırtık Kot Kombini Nasıl Yapılır?

Yırtık kot kombinleri erkek tasarımlarında ilk adım, doğru kot pantolonu seçmektir. Günümüzde birçok farklı yırtık kot modeli vardır. Bu nedenle tarzınıza uyan ve vücut şeklinize mükemmel şekilde uyan bir şey bulabilirsiniz. Örneğin yırtık kot pantolonları spor ayakkabı ya da çizme ile giymek istiyorsanız skinny ya da slim fit olanları tercih etmeniz gerekir.

Daha basit bir kombin yakalamayı istiyor ve düşük belli spor ayakkabı veya botları tercih ediyorsanız, düz paça kot pantolonları tercih etmeniz gerekir. Sandalet veya parmak arası terlik ile giymek istiyorsanız, düşük belli olanları seçmelisiniz. Ayrıca spor ayakkabı ya da çizme ve tişört ile giymek istiyorsanız orta belli fit olanları tercih etmenizde fayda vardır.

Daha rahat bir kıyafet kullanmayı istiyorsanız; sandalet veya parmak arası terlik ve tişört ile giymek istiyorsanız yüksek belli, fit olanları tercih etmeniz gerekiyor. Böylece yırtık kot kombinleri erkek modası söz konusu olduğu zaman mükemmel bir kombinin varlığından rahatlıkla söz edebiliriz. Burada bir karar verirken kendi beden yapınızı dahi dikkate almanız gerekiyor.

Erkek Yırtık Kot Kombini Nasıl Yapılır?
Erkek Yırtık Kot Kombini Nasıl Yapılır?

Yırtık Erkek Kot Kombini Nasıl Olmalıdır?

Erkek yırtık kot pantolonlar oldukça moda ve tarzdır. Bu rahatlık ve stilin birleşimidir. Yeni trendlerde mavi, siyah, yeşil ve beyaz gibi farklı renklerde mevcutturlar. Yırtık kot pantolonlar çeşitli üstler ile giyilebilir. Onunla istediğiniz üst kısmı giyebilirsiniz. Kombinasyon size çok yakışacak. Yırtık kot pantolonunuzun rengiyle uyumlu bir üst giymelisiniz. Yırtık kot pantolonlarınızla beyaz veya siyah tişörtler giyebilirsiniz.

Yırtık Erkek Kot Kombini Nasıl Olmalıdır?
Yırtık Erkek Kot Kombini Nasıl Olmalıdır?

Şık görünmek istiyorsanız yırtık kot pantolonlarınızın altına da bir gömlek giymelisiniz çünkü kıyafetinize güzel bir hava katacaktır. Parti gibi özel günlerde, doğum günü gibi özel günlerde sizi görmeye gelen arkadaşlarınız veya aileniz arasında havalı görünmek istiyorsanız bu yırtık kotlarla spor ayakkabı veya bot giyebilirsiniz! Bu aşamada aşağıda sıraladığımız yırtık kot kombinleri erkek trendi örnekleri işe yarayacaktır;

  • Kot pantolon ve tişört uyumunu kullanın
  • Yırttık kotlarla spor ayakkabıları eşleştirin
  • Kot pantolonunuzla bot kombinleri oluşturmayı deneyin

Kot pantolon ve tişört uyumunu kullanın

Erkek yırtık kot pantolon ve tişört klasik bir kombin olarak karşımıza çıkar. Bu tür tasarımlar hem resmi hem de gayri resmi durumlar için uygundur. Daha resmi bir görünüm için tişörtünüzün üzerine bir ceket de giyebilirsiniz.Kot pantolonunuzla bot kombinleri

Yırttık kotlarla spor ayakkabıları eşleştirin

Erkek yırtık kot pantolon ve spor ayakkabı da bir başka harika kombindir. Spor ayakkabılar bu rahat görünümü elde etmenize yardımcı olacaktır. Bu kıyafeti giydirmek istiyorsanız, kıyafetinize renk katmak için kol düğmesi veya kravat iğnesi gibi bazı aksesuarlar eklemelisiniz.

Kot pantolonunuzla bot kombinleri oluşturmayı deneyin

Hemen her sezon denemeniz gereken bir diğer harika kombin ise erkek yırtık jean ve bot modelleri ön plana çıkmaktadır. Çizmeler, ayakkabı ya da sandalet yerine tercih ederek rahatlığınızı kaybetmemenizi sağlarken size sinirli bir görünüm kazandıracaktır. Böylece yırtık kot kombinleri erkek modası arasında bir tercihte bulunacaksanız fotoğraf galerimiz işinize yarayacaktır.

Yırtık Kot Kombinleri Erkek Moda Trendlerinde Tavsiyeler

Yırtık kotlarınızı en sevdiğiniz beyaz bir tişörtle kombinleyerek rahat ve havalı bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu kombini spor ayakkabılar veya sneaker’lar ile tamamlayarak günlük aktivitelerde şık ve özgün bir tarza sahip olabilirsiniz.

Yırtık kotları, düz renkli bir gömlek ile kombinleyerek daha şık bir tarz yaratabilirsiniz. Gömleğinizi dışarıda bırakarak rahat bir hava katabilir veya kot pantolonunun içine sokarak daha resmi bir görünüm elde edebilirsiniz. Deri bir kemer eklemek de kombininizi tamamlamak için harika bir seçenek olabilir.

Büyük beden bir sweatshirt veya hırka, yırtık kotlarınızla hoş bir kontrast oluşturabilir. Oversize parçalar, rahatlığı ve tarzı bir araya getirirken, kombininizi daha çekici kılabilir. Bu tarz bir kombini spor ayakkabılar veya chunky tabanlı ayakkabılar ile tamamlayarak trendleri yakından takip ettiğinizi gösterebilirsiniz.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.