İspanyol Paça Pantolon Kombinleri

0

İspanyol paça pantolon kombinleri özgün bir tasarım etlisine sahiptir! Rahatlığı ve duruşuyla insanları kendine çeken ürünlerin başında İspanyol paça pantolonlar geliyor. Alt giyimde bir döneme damga vurmuş olan bu pantolonların yeniden trend hale geldiğini söylemek mümkün. Pek çok kişi dolabında kombinlemek üzere bu ürünü bekletiyor olabilir. Bu konuda emin olamıyorsanız ve fikir almak istiyorsanız bazı noktalara dikkat etmeniz gerekiyor.

1970’li yıllara popüler olmuş bu ürünler geçmişten günümüze kadar trend olmayı başarmıştır. Kesiminin kendine özgü olması onu diğer modellerden ayırmaktadır. Üst bölümü dar ama dizin aşağısından itibaren genişleyen yapısı vardır. Hem erkekler hem de kadınlar için vazgeçilmez olan ürünler arasındadır. Kullanan kişiye spor bir şıklık kazandırır. Kaliteli parçalarla birleştirerek yapılan kombini üst seviyeye ulaştırmak mümkündür.

İspanyol Paça Pantolon Kombinleri
İspanyol Paça Pantolon Kombinleri

Kırmızı Pantolon Kombinleri

Kırmızı dikkat çekiciliğin ve kışkırtıcılığın rengidir. Bu rengi kombininde kullanmak isteyenlerin dikkatli davranmasında yarar vardır. Pozitif ve enerjik bir hava katan bu renkle yapılan kombinler şıklığı konuşturacak düzeydedir. Kırmızının modasının geçmeyeceği bilinmektedir. Alt giyimde bu rengi tercih etmiş bir kişi yapacağı kombinde üstü için uyumlu bir renk tercihi yapmalıdır.

Kırmızı ile ten rengi ürünlerin uyumu çok yerindedir. Esmer kişiler için kırmızı pantolon üstüne kahverengi ve lacivert renkleri de uygun olacaktır. Kırmızıyla en çok birleştirilen bazı renkler vardır. Bu renkleri şu şeklide sıralayabiliriz:

 • Siyah
 • Gri
 • Beyaz
 • Bej
 • Kemik rengi
 • Taş rengi
 • Lacivert
 • Mavi
 • Sarı
 • Pudra

  Kırmızı Pantolon Kombinleri
  Kırmızı Pantolon Kombinleri

Bol Paça Pantolon Kombinleri

Hareket özgürlüğünden ve rahatlığından ödün vermek istemeyenlerin tercihi olan bol paça pantolonlar değişmez modellerdendir. Kişiye istediği konforu sağlarken daha havalı bir görünüm de sunan ürünlerin doğru kombin edilmesiyle etkisi daha da mükemmel olacaktır. Klasik giyimde kullanılabileceği gibi iş yeri şıklığında da kendini gösteren ürünlerdendir. Bol paça pantolon kombinleri gündeme geldiği zaman farklı seçeneklerden rahatlıkla söz edebiliriz.

Alt vücut hatlarını fazla belli etmediği için tesettür giyimi tercih eden kişilerin de çokça tercih ettiği ürünlerdendir. Ayrıca doğru parçalar ve aksesuarlarla bohem tarzının şıklığını yansıtmak mümkün olacaktır. Çok farklı parçalarla birleştirilebilen bu pantolon her yaş ve kesim için ideal olmaktadır. Bol paça pantolonu kombinlerken şunlara dikkat edilmelidir:

 • Üst parça dar tercih edecekseniz bedeninizi doğru şekilde sarmasına özen gösterin.
 • Üstte de bol parçalar kullanılacaksa kombini sporlaştırmak yerinde olacaktır.
 • Salaş giyimde kendini gösteren parçalar olduğundan aksesuarlar da uyumlu olmalıdır.
 • Kombin kişiliğinizi dışa vurmaya da yardımcı olabilir. Renklerden yararlanabilirsiniz.
 • Uygun sneaker ile pantolonu tamamlayarak farkınızı gösterebilirsiniz.

Parçaların seçiminin yanı sıra seçilen ürünlerin nasıl uygulandığı da önemli olacaktır. Kış ayları için yapılan kombinlerde kullanılan kazak ya da gömlek pantolonun içine sokulduğunda bakışlar bele yönlendirilecektir. İnce beli vurgulamanın iyi bir yoludur. Sokak tarzını sevenlerin bu pantolon modellerine yönelmesi tesadüf değildir. Farklı renklerden tercihler yapılması mümkündür. İspanyol paça kombinleri her zaman popüler kalmayı başaran tasarımlardan oluşmaktadır.

Bol Paça Pantolon Kombinleri
Bol Paça Pantolon Kombinleri
İlginizi Çekebilir; Kırmızı Pantolon Kombinleri

Bol paça pantolonla şıklık yakalanırken vücut tipine çok dikkat edilmelidir. Zira bel ve basen gibi bölgeler bollaşacağı için arzulanmayan hatlar da dikkat çekebilir. Kullanacak kişinin boyu kısa ise ekstra dikkat etmesi önemlidir. Doğru şekilde kombin yapılmazsa kişi olduğundan da kısa bir görünüm elde edebilir. Ek olarak renk uyumuna da çok özen gösterilmelidir. Yoksa alakasız ve hoş görünmeyen bir bütün olur. İspanyol paça pantolon kombinleri hakkında bir karar verirken; renk ve kesim özelliklerine dikkat etmeniz gerekiyor.

Bordo Pantolon Kombinleri Bayan

Kullanılması zor olsa da en dikkat çeken ve sevilen renklerden bir tanesi de bordodur. Bu rengi alt giyimde kullanmak cesaret işidir ve dikkat ister. Doğru yapılırsa eşsiz bir görüntü elde edilse de hatalı kombinler karmaşaya ve gözlerin yorulmasına sebebiyet verecektir. İddialı olmayı seven kişilerin bu pantolonu tercih ettiğini söylemek yanlış olmayacaktır. İspanyol paça pantolon kombinleri bayan tasarımları her zaman popüler trendlerden birisidir.

Bordo Pantolon Kombinleri Bayan
Bordo Pantolon Kombinleri Bayan

Sokak modası için de gece davetleri için de kullanılabilecek ürünlerdendir. Fakat burada öne çıkan nokta doğru birleştirme ve uyumdur. Kombin yapmadan önce nasıl bir tarzın olacağına karar verilmelidir. Klasik bir şıklık mı yoksa spor şıklığı mı oluşturulacağı bilinmelidir. Zarif bir görünüm için askılı bluz, klasik tişörtler ve kot gömleklerle tercih edilebilmektedir. İspanyol paça pantolon kombinleri bayan trendleri şık bir görselliğe ev sahipliği yapmak konusunda iddialıdır.

İspanyol Paça Pantolon Kombinlerinde Yeni Tarzlar

İspanyol paça pantolonlarınızı spor şıklıkla bir araya getirerek rahat ve havalı bir görünüm elde edebilirsiniz. Rahat bir tişört veya sweatshirt ile kombinlediğinizde, spor ayakkabılarınızla tamamlayarak günlük aktivitelerinizde şık ve rahat bir tarz yaratabilirsiniz. Bu kombin, şehir turunda dolaşırken veya arkadaşlarınızla buluşurken mükemmel bir seçenektir.

İspanyol paça pantolonları iş kıyafetlerinizle kombinlemek de mümkün. Bir bluz veya gömlek ile bir araya getirerek zarif ve profesyonel bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu kombini bir kemer ve topuklu ayakkabılarla tamamlayarak ofis ortamında veya iş toplantılarında şıklığınızı konuşturabilirsiniz. Seçtiğiniz renklere ve kesimlere dikkat ederek, resmi kıyafet kodlarına uygun bir kombin oluşturabilirsiniz.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.