Göbekli Bayanlar Nasıl Giyinmeli?

0

Göbekli bayanlar nasıl giyinmeli? İnce görünmek ve ince olmak hep bayanların merak ettiği sorular arasında olmuştur. İşte modacılardan aldığımız cevaplar sonucunda sizinle paylaşacağımız tüyolar! Göbekli bayanlar nasıl giyinmeli? Nasıl daha ince gözükülür? Göbekli bayanlar için nasıl ince gözükülür? Tüm bu soruların cevabını arayacağız. Zayıf gösteren detaylar, kıyafetler, yeni moda kreasyonları, kombinlerle yapabileceğiniz küçük hileler konusuna da bu yazımızda değineceğiz! İşte Göbekli bayanlar nasıl giyinmeli? Sorusuna verilen en net yanıtlar!

Göbekli Bayanlar Nasıl Giyinmeli?
Göbekli Bayanlar Nasıl Giyinmeli?

İnce gösteren giyişiler ve göbek bölgesini ince gösteren kıyafetler bayanlar arasında hep merak konusu olmuş ve önemli bir yer tutmuştur. Yetersiz beslenme ve stres dolu zamanlar sonucu oluşabilen göbek ile ince görünmek mümkün! Sadece birkaç basit tüyo ile beraber hiçbir değişiklik yapmadan saniyeler içinde birkaç beden ince gözükmenin ayrıcalığını yaşayın!

Moda kelimesiyle akla hep sanatsallık ve renk kombinleri gelmesine karşın işin mutfağına indiğimizde moda ile istediğimiz gibi gözükebilmek mümkün. Moda ise tam bu konuda uzmanlaşıyor ve göz illüzyonları, perspektif oyunlarıyla bize yeni bir dünyanın kapılarını açıyor. Burada tercih ettiğiniz kıyafetlerin sizi zayıf göstermesini istiyorsanız mesela, siyahın etkisinden yararlanabilirsiniz!

Balıketli Göbekli Bayanlar Nasıl Giyinmeli?

Beslenmede strese bağlı bozukluklar, hepimizin günlük hayatta yaşadığı stres, egzersiz yetersizliği, genetik yatkınlık gibi sebeplerle basen ve bel bölgesinde istenmeyen yağlar oluşabiliyor. Bu gibi durumlar da kadınlar için can sıkıcı olmaya yetiyor. Bu durum gündelik hayatta zedelenmiş bir özgüven ve hayal kırıklığı ile karşımıza çıkıyor. Peki, balık etli ve göbekli bayanlar nasıl giyinmeli?

Balıketli Göbekli Bayanlar Nasıl Giyinmeli?
Balıketli Göbekli Bayanlar Nasıl Giyinmeli?

Öncelikle modanın gücünden faydalanmalı ve vücudunuzu tam kavrayacak seçimlerde bulunmalıyız. Bu sayede vücudunuz olduğundan daha sıkı ve ince gözükecek. Sahip olduğunuz kötü hisler, özgüvensizlik kaybolacaktır. Kıyafetlerde Siyah ve koyu tonlarda renkler tercih etmeniz ise sizi zayıf göstermenin yanında sade ve şık bir hava katacaktır. Burada mavinin tonlarından da faydalanmak akıllıca olabilir. Üstelik mavi ile siyah arasında harika bir uyum yakalamak hiç de zor değildir.

Moda kreasyonlarında kendini gösteren ‘’Oversize’’ akımı ile birlikte yeni moda trendinde kendine yer bulmuş olan bu akım, rahat kıyafetler ile vücudun ince ve şık gösterilmesi için mükemmel örnekler oluşturmuştur. Bu şekilde vücudunuzu hafif sıkacak parçalarla ince gözükebilir, Oversize ve koyu tonlarda parçalarla istenmeyen bölgelerinizi gizleyebilirsiniz. Bir de daha derli toplu gösteren kıyafetleri denemek de akıllıca olacaktır.

Balıketli Göbekli Bayanlar Nasıl Giyinmeli?
Balıketli Göbekli Bayanlar Nasıl Giyinmeli?

Göbekli Kadınlar Nasıl Giyinmelidir?

Perspektif isimli bir bilim dalı olarak ilk defa antik yunanda ortaya çıkan bu bilim, nesnelerin olduğundan renksiz ve küçük gösterilmesi gibi durumlar üzerine yoğunlaşmıştır. Rönesans döneminde kendine ciddi bir yer bulan ve dönemin moda hayatına yeni kreasyonlar ekleyen bu bilim dalı bu teknikler sayesinde göbeğin ve basenlerin küçük gösterilmesi gibi önemli alanlarda kendine yer bulmuştur. Bu teknikleri sizin için sıraladık. Göbekli bayanlar nasıl giyinmeli, sorusuna vereceğimiz 3 yanıt!

1)İç çamaşırı seçimi

Özellikle vücudunuzu kavrayan iç çamaşırı tercihleri sizin için tam isabet olacaktır. Dikkat etmeniz gereken en önemli detay kalın kesimli iç çamaşırı ve mayolardan uzak durmanız. Bu aşamada çamaşır tercihinizde kumaşın daha ince olmasına da dikkat etmenizi öneriyoruz.

2)Kemer seçimi

Kemer seçiminiz bu konuda kıyafet seçiminden sonra en önemlisi olmaktadır. Belinizi tam sıkacak bir kemer seçimi belinizi ince göstermesinin yanında fit ve şık bir görünüm verecektir. Renk olarak yine aynı şekilde siyah ve tonları tercih edilmeli, beyaz ve açık renklerden uzak durulmalıdır. Bir de kemerin toka kısmının da aşırı büyük olmasında kaçınmanız her zaman önerilmektedir.

3)Kıyafet seçimi

Balık etli göbekli kadınlar kıyafet seçimi sırasında nelere dikkat etmeleridir? Kıyafet seçimi balık etli kadınlar için önemli bir yer tutmaktadır. Peki kıyafet seçimi nasıl yapılmalıdır. Oversize kesim, vücudu gizleyen ve koyu renklerde olan kıyafetler tercih edilmelidir. Göbekli kadınlar için kıyafet tercihleri söz konusu olduğu zaman renk uyumuna dahi dikkat ediyor olmanız öneriliyor.

Göbekli Kadınlar Giyinirken Nelere Dikkat Etmelidir?

Göbekli kadınlar giyinirken dikkat etmesi gereken durumlardan biri göbek bölgesinde yoğunlaşmayacak kıyafetler tercih etmektir. Katman katman giyinmek göbeği gizlemek için mükemmel bir seçim olacaktır.

Karın bölgesinde yoğunlaşacak kalın kemerler ve düz kesim hantal giysilerden uzak durulmalıdır. Asimetrik kesimli üstler ve uzun kesimli kıyafetler tercih edilmelidir. Hantal ve üzerine fazla çalışılmış kıyafetler sizi kalın ve göbekli gösterecektir. Gevşek, hantal olmayan bir bluz sizi oldukça fit ve zayıf gösterecek. Hareketli, sportif ve ince bir enerjiye sahip olacaksınız.

Göbekli Kadınlar Nasıl Giyinmelidir?
Göbekli Kadınlar Nasıl Giyinmelidir?

Pantolon seçiminizde uzun ve geniş kesimli pantolonlar tercih etmelisiniz. Dar kesimli ve uzun olmayan pantolonlar sizi kısa ve kalın gösterecek, istenmeyen sonuçlara yol açacaktır. Uzun ve geniş kesimli pantolonlar ise sizi aktif ve ince gösterecektir. Aynı zamanda koyu renk tonları ve siyah tonlarını tercih etmeniz sizin için güze bir tercih olacaktır.

Göbekli Kadınlar Giyinirken Nelere Dikkat Etmelidir?
Göbekli Kadınlar Giyinirken Nelere Dikkat Etmelidir?

Hırka, ceket ya da pelerinleri kullanarak geniş ve vücut hatlarını kapatan kıyafetler tercih etmeniz güzel bir tercih olacaktır. Mevsim uygunsa blazer veya siyah bir ceket şık bir tercih olacaktır. Açık renkler daha kalın ve hareketsiz göstereceğinden açık renklerden kaçınmalısınız. Böylece Göbekli bayanlar nasıl giyinmeli? Sorusuna detaylarıyla yanıtlar verdik!

Göbekli Bayanlara Özel Giyim Önerileri

İlk aşama vücut tipinizi anlamaktır. Göbek bölgesinde fazla kilolarınız varsa, vücudunuzun üst kısmıyla alt kısmını dengelemek önemlidir. Dikdörtgen, armut ya da elma vücut tipine sahip olabilirsiniz. Bu tip bilgiler giyim seçimlerinizi doğru yapmanıza yardımcı olacaktır. Giyimde en önemli faktör doğru beden seçimidir. Sıkı kıyafetlerden kaçının çünkü bu sadece göbek bölgenizi vurgulayabilir. Rahat kesimli ve gevşek giysiler, daha şık ve dengeli bir görünüm sağlayabilir.

A-kesim elbiseler, üst kısmı vücuda oturan ve alt kısmı genişleyen modellerdir. Bu tarz elbiseler, göbek bölgesini kamufle ederken daha ince bir siluet oluşturmanıza yardımcı olabilir. Yüksek bel pantolon ve etekler, göbek bölgesini örterek daha uzun ve ince bir görünüm yaratmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda beli vurgulayarak orantılı bir görünüm elde etmenizi sağlar.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.